11 Şub 2018

Bioenerji ve Enerji Dengeleme Çalışmaları

Bioenerji, her canlıda bulunan evrensel yaşam enerjidir.
Huzurlu, sağlıklı, yaşam sevinci yüksek, dengede ve zinde hissedebilmek için bioenerji dengemizin mükemmel olması gereklidir. Bu dengenin bozulması fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak birçok soruna neden olmaktadır.

Sağlıklı her İnsan vücudunda var olan bu doğal enerjinin akışı, normal şartlarda düzenlidir ve bedenin titreşimsel frekansı dengededir.
Çeşitli nedenlerle canlının koşulları olumsuz anlamda değiştiğinde (duygusal travmalar, stres, kaygı, korku, öfke gibi olumsuz duygular, kötü beslenme, uykusuzluk, hareketsizlik vb) bu düzenli enerji akışı ve denge bozulabilmektedir.
Enerji akışının sorunlu olduğu bu kişilere yapılan bioenerji uygulamaları ve enerji dengeleme çalışmaları ile enerji akışı dengelenir hatta pozitif enerjileri yükselir.
Evrensel yaşam enerjisinin yeniden doğru bir şekilde vücudumuzdan akıyor olması, bizi fiziksel ruhsal ve duygusal olarak çok daha iyi hissetme noktasına getirir.

Bioenerji Uygulaması ise, evrende ve insanda var olan bu enerji akımının uygulayıcı tarafından özel teknikler ile yoğunlaştırılarak avuç içlerinden seans uygulanan kişinin bedenine aktarılmasıdır. Bir çeşit vücut enerji ayarının yapılması da denebilir.

Bioenerji ve enerji dengeleme çalışmaları;
  • Enerji bedeninizdeki tıkanmış enerjileri serbest bırakmaya yardımcı olur
  • Doğal yaşam enerjinizin canlanmasına yardımcı olur
  • Enerji bedeninizin titreşimsel frekansının yükselmesine yardımcı olur–
  • Enerji bedenini arındırmaya yardımcı olur
  • Meridyenlerinizdeki enerji blokajlarını açmaya yardımcı olur–
  • İçsel gücünüzü harekete geçirmeye yardımcı olur
Özetle ruhsal zihinsel duygusal ve fiziksel olarak dengeli ve zinde bir yaşamın kapılarını açar.
0 Mesaj

Bir Mesaj Yaz

Your email address will not be published.