Ben Kimim?

Eğitimler & Deneyimler
Üsküdar kız lisesinin ardından, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden biyolog olarak mezun oldum. Bir süre biyoloji öğretmenliği yaptım, ardından bir sağlık grubunda işletme müdürü olarak çalıştım.
İş hayatımı sürdürürken uzunca bir süre BİYOENERJİ eğitimlerini tamamladım. Daha sonra Kazakistan’nın Almaata şehrinde konusunda Rusya ve Kazakistan da isim yapmış Rus Dr. Lidya İvanovna’dan alternetif tıp alanında çok geniş kapsamlı birebir eğitimler aldım. Devamında SOSYAL PSİKOLOJİDE YÜKSEK LİSANS yaparken, HİPNOZ, HİPNOTERAPİ, EFT, Matrix EFT, REİKİ MASTER, REGRESYON, KOÇLUK, NLP ve ACCESS BARS, ENERJİ VE FREKANS DENGELEME gibi birçok alanda eğitimlerimi de tamamladım.
Halen REGRESYON ve BİOENERJİ başta olmak üzere birçok BİLİNÇALTI, ENERJİ DENGELEME, KİŞİSEL GELİŞİM ve RUHSAL ARINMA yöntemleri alanında eğitim ve uygulama çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Vizyonum: Kişilerin daha iyi, daha doyumlu, daha mükemmel bir yaşama ulaşabilmeleri sürecinde yeni yollar keşfetmelerine yardımcı olabilmek, var olan potansiyellerini fark etmelerini sağlamak ve bu alanda seminerlerim ve kitaplarımla ülkemde ihtiyacı olan tüm insanlara ulaşabilmek.

  • Merve ÖzdemirMerve Özdemir

    Buket Elbeyoğlu' nun enson büyükada da katıldığım doğanın içinde ruhsal arınma programından çok mutlu ayrıldım, herkesin katılması gereken bir uygulama programı, herkese ısrarla tavsiye ediyorum...

  • Ebru ŞenocakEbru Şenocak

    Merhaba, Buket Elbeyoğlu hanımefendinin eşliğinde hayatımda ilk defa mutlu arınmış bir kendim oldum, göcekte yaklaşık 1 haftalık uygulama ile adeta kendime geldim, sıklıkla eğtimlerini takip ediyorum...