13 Şub 2018

Bilinçaltı ve Zihinsel Arınma Çalışmaları

BİLİNÇ: Zihnimizin düşünen yargılayan, karar veren, mantık yürüten bölümüdür. Yani şu anda farkında olduğumuz her şey bilincimizdir.
BİLİNÇALTI ise anne karnında var olduğumuz andan itibaren farkında olmadığımız arzu, istek, dürtü ve duyguların depolandığı, bunlara bağlı olarak da programların yazıldığı alışkanlıklarımızın, davranış kalıplarımızın, inançlarımızın yer aldığı zihin bölümümüzdür.
BİLİNÇALTININ ASLINDA ASLİ GÖREVİ BİZİ KORUMAKTIR.
Bilinçaltımızın önemini yeterince bilmiyor ve gücünden yararlanamıyoruz. Oysa bilinçaltının bu sonsuz gücünü yanımıza almayı başarabilsek inanın tahminlerinizin çok ötesindedir yaşayacağımız güzel yaşam deneyimleri.
Geçmişte yaşanan korkular, kaygılar, inançlar, alışkanlıklar, duygular bir şekilde bilinçaltımıza kaydedilir. Bu kayıtlara göre oluşan bilinçaltı programları ömür boyu kişinin ruh durumu, kişilik yapısı, hayata bakışı ve algılayışı, ilişkileri gibi birçok konuda etkili olur. Bu programlara dokunmazsak ömür boyu olduğu gibi çalışmaya devam eder. Bilinçaltı bu programlar sağlıklımı, sizin için faydalımı? diye düşünmez, değişme gibi bir çabası da yoktur, hatta değişime direnç gösterir.
Örneğin kendinizi yapmaktan alıkoyamadığınız, mantıksız olduğunu bildiğiniz halde “elimde değil” dediğiniz davranış ve düşünceler, alışkanlıklar, tutkular, takıntılar, fobiler, bağlanmalar, sabit inanç bu ve benzeri alanlar bilinçaltınızda kayıtlı programlarınızın ürünüdür.
Özetle Bilinçaltındaki kayıtlı programlarımızdan bazılarının içeriği nedeniyle hayatımız son derece olumsuz etkilenmektedir. Bilinçli halimizle isteyerek, umarak, kızarak kayıtlı bu programların değişimini gerçekleştirme şansımızın pek de mümkün değildir.
İşte çeşitli bilinçaltı çalışmaları ile bu PROGRAMLARINIZ YENİDEN DÜZENLENEBİLİR, müthiş bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz…
3 Mesaj
 1. Cemile Bali Mayıs 21, 2018 at 10:20 pm - Cevapla

  Allah rizasi icin panik ataktan kurtulmanin bir yolu varsa yardımcı olun.nolur

 2. Aycan Haziran 11, 2018 at 5:44 pm - Cevapla

  Merhaba,
  Bilinçaltı eğitimini istanbul’da en yakın hangi tarihte planlıyorsunuz? Ücreti hakkında da bilgi alabilir miyim?

 3. Ömer topcu Kasım 13, 2019 at 9:21 am - Cevapla

  Peki bu biliaktı temizliği ve öBenliğimiİ tekrer kazanmak için ne yapmalıyız

Bir Mesaj Yaz

Your email address will not be published.